Miten voimme auttaa?

Etusivu » Yhteystiedot

Henkilöstö Eurajoen Kiinteistöpalvelu Oy

Toimisto

Iiro Kovanen
Toimitusjohtaja

+358 44 278 7514

iiro.kovanen@ekp.fi

Mika Kovanen
Huoltopäällikkö

+358 40 588 7273

mika.kovanen@ekp.fi

Kaija Salminen
Kiinteistösihteeri

+358 44 230 8060

kaija.salminen@ekp.fi

Emmi Vartama
Kiinteistösihteeri

+358 44 737 7004

emmi.vartama@ekp.fi

Laura Niemelä-Kovanen
Johdon sihteeri

+358 44 066 3300

laura.niemela-kovanen@ekp.fi

Eurajoki

Jari Ojala
Työnjohto

+358 40 137 0221

huolto@ekp.fi

Sini Auvinen
Puutarhuri

+358 40 503 9650

huolto@ekp.fi

Tommi Vartama
Kiinteistöhuolto

+358 44 491 8486

huolto@ekp.fi

Arto Niemi
Ulkoaluetyöntekijä

+358 40 218 4113

huolto@ekp.fi

Pori

Tomi Pohjavirta
Työnjohto

+358 44 720 0587

huolto@ekp.fi

Juha-Matti Kuusisto
Ulkoaluetyöntekijä

+358 40 185 6455

huolto@ekp.fi

Jani Elovaara
Kiinteistöhuolto

+358 44 775 2222

huolto@ekp.fi

Tetti Kuusisto
Ulkoaluetyöntekijä

++358 44 728 0082

huolto@ekp.fi

Jere Heleranta
Kiinteistöhuolto

+358 44 320 3404

huolto@ekp.fi

Kullaa

Jarmo Virtanen
Kiinteistöhuolto

+358 40 3517399

jarmo.virtanen@ekp.fi

Kiinteistötekniikka

Rami Arvo
TYÖNJOHTO SÄHKÖTYÖT SÄHKÖSUUNNITTELU

+358 40 631 6788

rami.arvo@ekp.fi

Ari Valtonen

sähköasentaja

Antenniasennus

Aurinkosähkö

+358 44 901 6665

ari.valtonen@ekp.fi

Petri Kuusinen

LVI-töiden vastaanotto Sähköautomaatioasentaja LVIAS-asennus

+358 44 728 0071

petri.kuusinen@ekp.fi

Petri Siltanen

Sähköasentaja
Teleasennus

+358 40 190 8739

petri.juhani.siltanen@ekp.fi

Joni Virolainen
LVI-asentaja

LVI-asentaja

+358 40 733 7513

joni.virolainen@ekp.fi

Rauma

Jesse Salmi
Ulkoalueiden hoidon työnjohto

+358 40 549 5552

huolto@ekp.fi

Miika Suominen
Kiinteistöhuolto

+358 40 588 6110

huolto@ekp.fi

Toni Setälä
Kiinteistöhuolto

+358 40 588 6202

huolto@ekp.fi

Markus Pusa
Kiinteistöhuolto, työnjohto

+358 44 491 0329

huolto@ekp.fi

Ari-Pekka Eeva
Kiinteistönhuolto

+358 44 734 0960

huolto@ekp.fi

Ville Lahdenperä
Ulkoaluetyöntekijä

+358 44 286 3759

huolto@ekp.fi

Jani Tarmoranta
Ulkoaluetyöntekijä

+358 44 558 0994

huolto@ekp.fi

Esko Sundell
Kiinteistöhuolto

+358 40 130 7261

huolto@ekp.fi

Jarkko Kontto
Kiinteistöhuolto

+358 40 125 2015

huolto@ekp.fi

Paul Eloranta
Ulkoaluetyöntekijä

+358 44 773 6506

huolto@ekp.fi

Toni Pajula
Ulkoaluetyöntekijä

+358 40 524 2400

huolto@ekp.fi

Miika Katajala
Kiinteistönhuolto

+358 44 066 3111

huolto@ekp.fi

Juhani Santamaa
Kiinteistöhuolto

+358 44 278 7516

huolto@ekp.fi

Marika Nordling
Ulkoaluetyöntekijä / Puutarhuri

+358 40 038 5971

huolto@ekp.fi

PHM Digital
Verkkopalvelumme antaa taloyhtiön hallitukselle, asukkaille, isännöitsijälle ja kiinteistönomistajalle pääsyn kiinteistön tietoihin ja mahdollistaa sujuvan yhteistyön ja yhteydenpidon kaikkien tahojen kesken.
Lue lisää

Yhteystiedot

Porin Kiinteistöpalvelu
Y-tunnus: 2060441-8
Messintie 1, 28190 Pori
Puh. 044 066 3112

Asioi verkossa

Voit asioida silloin kun sinulle sopii lomakkeiden avulla.

Asiointi

Sijainti

Ota yhteyttä

Yhteydenotto/palaute

Arvostamme yksityisyyttäsi ja kiinnitämme erityistä huomiota henkilötietojen suojaukseen ja noudatamme hyvää tietojenkäsittelytapaa. Näet täältä tietosuojaselosteemme.

Laskutustiedot

Eurajoen Kiinteistöpalvelu Oy
Y-tunnus: 2060441-8
Välittäjä: Basware, BAWCFI2
Verkkolaskuosoite: 003720604418
Viitetiedoksi laskulle: tilaaja ja kustannuspaikka, mahdollinen työnumero

Mikäli verkkolaskutusmahdollisuutta ei ole, toimitetaan PDF laskut osoitteeseen: ostoreskontra@phmgroup.com