Miten voimme auttaa?

Etusivu » Yhteystiedot

Henkilöstö  – Eurajoen Kiinteistöpalvelu Oy

Toimisto

Iiro Kovanen
Toimitusjohtaja

+358 44 278 7514

iiro.kovanen@ekp.fi

Mika Kovanen
Huoltopäällikkö

+358 40 588 7273

mika.kovanen@ekp.fi

Laura Niemelä-Kovanen
Johdon sihteeri

+358 44 066 3300

laura.niemela-kovanen@ekp.fi

Eurajoki

Marko Kiviniitty
Työnjohto

+358 40 516 4477

huolto@ekp.fi

Jari Ojala
Kiinteistöhuolto

+358 40 137 0221

huolto@ekp.fi

Tommi Vartama
Kiinteistöhuolto

+358 44 491 8486

huolto@ekp.fi

Pori

Tomi Pohjavirta
Työnjohto

+358 44 720 0587

huolto@ekp.fi

Jani Elovaara
Kiinteistöhuolto

+358 44 775 2222

huolto@ekp.fi

Jere Heleranta
Kiinteistöhuolto

+358 44 320 3404

huolto@ekp.fi

Kullaa

Jarmo Virtanen
Kiinteistöhuolto

+358 40 3517399

jarmo.virtanen@ekp.fi

Kiinteistötekniikka

Peter Willberg
Kiinteistötekniikan työnjohto

+358 44 590 6789

peter.willberg@ekp.fi

Rami Arvo
Sähkötöiden johtaja

+358 40 631 6788

rami.arvo@ekp.fi

Mika Heleranta
LVI-töiden johtaja

+358 40 137 1516

mika.heleranta@ekp.fi

Vili Hokkanen
LVI-asentaja

+358 44 493 2503

vili.hokkanen@ekp.fi

Rauma

Julle Äärilä
Kiinteistöhuollon työnjohto

+358 40 197 9484

huolto@ekp.fi

Jesse Salmi
Ulkoalueiden hoidon työnjohto

+358 40 549 5552

huolto@ekp.fi

Ari-Pekka Eeva
Kiinteistönhuolto

+358 44 734 0960

huolto@ekp.fi

Toni Setälä
Kiinteistöhuolto

+358 40 588 6202

huolto@ekp.fi

Esko Sundell
Kiinteistöhuolto

+358 40 130 7261

huolto@ekp.fi

Markus Pusa
Kiinteistöhuolto

+358 44 491 0329

huolto@ekp.fi

Miika Suominen
Kiinteistöhuolto

+358 40 588 6110

huolto@ekp.fi

Jarkko Kontto
Kiinteistöhuolto

+358 40 125 2015

huolto@ekp.fi

Juhani Santamaa
Kiinteistöhuolto

+358 44 278 7516

huolto@ekp.fi

Kalle Äärilä
Kiinteistöhuolto

+358 44 745 4890

kalle.aarila@ekp.fi

Marika Nordling
Ulkoaluetyöntekijä / Puutarhuri

+358 40 038 5971

huolto@ekp.fi

Petri Lehtonen
Kiinteistönhuolto

+358 44 726 1544

huolto@ekp.fi

Miika Katajala
Kiinteistönhuolto

+358 44 066 3111

huolto@ekp.fi

Teuvo Rahikainen
Ulkoaluetyöntekijä

+358 44 728 0082

huolto@ekp.fi

Paul Eloranta
Ulkoaluetyöntekijä

+358 44 773 6506

huolto@ekp.fi

Yhteystiedot

Porin Kiinteistöpalvelu
Y-tunnus: 2060441-8
Messintie 1, 28190 Pori
Puh. 044 066 3112

Asioi verkossa

Voit asioida silloin kun sinulle sopii lomakkeiden avulla.

Asiointi

Sijainti

Ota yhteyttä

Arvostamme yksityisyyttäsi ja kiinnitämme erityistä huomiota henkilötietojen suojaukseen ja noudatamme hyvää tietojenkäsittelytapaa. Näet täältä tietosuojaselosteemme.

Laskutustiedot

Lataa laskutustiedot